Stamboom van Bebe-Oshri vom Thurnerkamp

Een stamboom met veel foto's van Oshri's voorouders. Voor de officiële stamboom, klik hier

Otis vom Igernbach
VDH-SVV-44811
Otis
Delinus vom Lühler Dick
VDH-SVV-36767
Delinus
Elias von Schauersberg
ÖHZB/ES 566 SHSB 551611
Elias
Pinto von der Waldmarch
SHSB 433155
Pinto
Sami vom Stauffenfeld
SHSB 326060
Sami
Viktor vom Stauffenfeld
SHSB 270128
Viktor
Pia vom Stauffenfeld
SHSB 192482
Astrid von der Waldmarch
SHSB 347209
Astrid
Gido vom Landenberg
SHSB 266964
Gino
Bianca vom Alphut
SHSB 314024
Bianca
Cora von Schauersberg
ÖHZB/ES 479
Cora
Dino vom Bramberg
ÖHZB 0369
Dino
Arno von der Fromatt
SHSB 404941
Arno
Anette von Schabenlehn
SHSB 404146
Anette
Xila vom Kasamandl
ÖHZB/ENT.S 300
Xila
Adam von Vogelhändler
ÖHZB/ENT.S 159
Chili von der Steinegg
ÖHZB 203
Cara vom Lühler Dick
VDH-SVV-32091

Cara
Chüeri's Max
VDH-SVV-34868
Max
Birk von der Fürthermoar-Alm
ÖHZB 0230
Birk
Bläss vom Schwandholz
ÖHZB 0183
Alma von Vogelhändler
ÖHZB/ENT.S 164
Chüeri's Josephine
NHSB 1616814
Josefine

Berni vom Zusamtal
SSV-ES 13510
Berni

Carla v Böllimatt
NHSB 1300026
Carla

Alpina vom Ginsterbusch
VDH-SVV-24109
Alpina
Kaspar vom Sollinger Wald
SSV-ES 18800
Kasper

Daps v.  Haltersitz
SSV-ES15911
Daps

Gora v.  Sollinger Wald
SSV-ES 12432
Gora

Aline v. Frechental
Aline

Sago v. Stauffenfeld
Sago

Cimba vom Erlenbach

Hexe vom Igernbach
VDH-SVV-35977
Hexe
Calou-Berti vd Schravelner Heide
VDH-SVV-31015
Calou-Bertie
Alf vom Ginsterbusch
VDH-SVV-24108
Alf
Kaspar vom Sollinger Wald
SSV-ES 18800
Kasper

Daps v.  Haltersitz
SSV-ES15911
Daps

Gora v.  Sollinger Wald
SSV-ES 12432
Gora

Aline v. Frechental
Aline

Sago v. Stauffenfeld
Sago

Cimba vom Erlenbach

Bonni vom Dürnast
VDH-SVV-20727
Bonni

Cäsar von der Steinegg
Caesar

Quino vom Glichenberg
SHSB 338082
Quino

Dessi v. Buttenbechli
SHSB 34468

Bärbl v. d. Böhmerwiesn
SSV-ES 13340
Bärbl

Jack von Glichenberg
ES 11554
Jack

Liesl vom Kasamandl
Liesl
Ari vom Igernbach
VDH-SVV-28787
Ari
Birk von der Fürthermoar-Alm
ÖHZB 0230
Birk

Bläss vom Schwandholz
ÖHZB 0183

Narcisso vom Nylackerberg
SHSB 322976
Narcisso

Sara von Stauffenfeld
SHSB 326063

Alma von Vogelhändler
ÖHZB/ENT.S 164

Jack von Glichenberg
ES 11554
Jack
Dora von Kolda
ÖHZB 117


Dora
Dina vom Unteren Werretal
VDH-SVV-23359
Dina
Cimbo vom oberen Werntal  
 

Arina v. Valbert

 
 
Sita von Garstnaeck
ÖHZB/ENTS 1129
Sita
August vom Struthwald
SSV-ES 41111
August
Aaron von der Fünften Schweiz
Aaron
Addi von der Schravelner Heide
Addi
Kaspar vom Sollinger Wald
SSV-ES 18800
Kasper

Daps v.  Haltersitz
SSV-ES15911
Daps

Gora v.  Sollinger Wald
SSV-ES 12432
Gora

Bonni vom Dürnast
VDH-SVV-20727
Bonni

Cäsar von der Steinegg
Caesar
Bärbl v. d. Böhmerwiesn
SSV-ES 13340
Bärbl
Aika vom Lühler Dick
Aika

Leo vom Zusamtal
ES 24076
Leo

Donar von Schürtannen
SHSB 416303


Donar
Duny vom Zusamtal
VDH/SSZ.ES 16262


Duny

Alpina vom Ginsterbusch
VDH-SVV-24109
Alpina

Kaspar vom Sollinger Wald
SSV-ES 18800
Kasper

Aline v. Frechental
Aline
Daria vom Hemminger Maschgrund
Daria
Jacko vom Kutscherhof
SSV-ES 28935
Jacko

Caspar zum Stromberger Burggarten

ES 25245

Kaspar vom Sollinger Wald
SSV-ES 18800
Kasper

Vaska vom Stauffenfeld


Isabella vom Kutscherhof

ES 2291
Berni vom Zusamtal
SSV-ES 13510
Berni
Finete vom Kutscherhof
Hera-Luise vom Unteren Werretal Birk von der Fürthermoar-Alm
ÖHZB 0230
Birk
Bläss vom Schwandholz
ÖHZB 0183
Alma von Vogelhändler
ÖHZB/ENT.S 164
Bijou vom Unteren Werretal  
 
Nelly von Garstnaeck
ÖHZB/ES 902
Nelly
Haro vom Kornried
SHSB 543706
Haro
Pinto von der Waldmarch
SHSB 433155
Pinto
Sami vom Stauffenfeld
SHSB 326060
Sami
Viktor vom Stauffenfeld
SHSB 270128
Viktor
Pia vom Stauffenfeld
SHSB 192482
Astrid von der Waldmarch
SHSB 347209
Astrid
Gido vom Landenberg
SHSB 266964
Gino
Bianca vom Alphut
SHSB 314024
Bianca

Erla von Frutigen
SHSB 503053
Erla

Derik von der Untergass
SHSB 475638
Derk

Fino von Schürtannen
SHSB 433151
Fino

Delia vom Entlebuch
SHSB 383953
Delia

Gamara von Güggelhof
SHSB 397777


Gamara

Quino vom Glichenberg
SHSB 338082
Quino

Golda vom Stauffenfeld

Ida von Garstnaeck
Ida
Bertl vom Lühler Dick
SSV-ES 28850
Bertl
Birk von der Fürthermoar-Alm
ÖHZB 0230
Birk
Bläss vom Schwandholz
ÖHZB 0183
Alma von Vogelhändler
ÖHZB/ENT.S 164

Alpina vom Ginsterbusch
VDH-SVV-24109
Alpina

Kaspar vom Sollinger Wald
SSV-ES 18800
Kasper
Aline v. Frechental
Aline
Liesl vom Zusamtal
ES 24077
Liesl
Donar von Schürtannen
SHSB 416303


Donar

Quino vom Glichenberg
SHSB 338082
Quino

Diana von Schuliberg
SHSB 356033
Diana

Duny vom Zusamtal
VDH/SSZ.ES 16262


Duny

Sami vom Stauffenfeld
SHSB 326060
Sami

Uta von der Alt Trauchburg
ES 10129
Uta